Banner Top
Log in

Прес-секретар Кернеса вилаявся на журналістів через незручні питання про корупцію

Прес-секретар місього голови Харкова Геннадія Кернеса Юрій Сідоренко нецензурно вилаявся під час телефонної розмови із журналістом, який поставив запитання про можливі махінації його цивільної дружини. Про це пише видання "ДеПо".

Як йдеться у матеріалі, журналісти телефонували Сідоренку, щоб отримати коментар щодо продажу приміщення його нібито цивільній дружині за заниженою ціною.

"У телефонному коментарі Сідоренко відкинув те, що Москвіна є його дружиною, й те, що вони ведуть спільне господарство. Посадовець відмовився коментувати той факт, що, згідно з реєстраційними документами ФОП, Москвіна живе у квартирі, власником якої він є. Насамкінець Сідоренко на журналіста вилаявся матом”, – йдеться у матеріалі.

Видання також опублікувало аудіо розмови з прес-секретарем Кернеса, наприкінці якого Сідоренко напряму каже журналісту: "Іди на х*й!".

У матеріалі видання йдеться про те, що цивільна дружина Сідоренка Москвіна придбала приміщення в центрі Харкова за заниженою ціною.

“Покупець – ФОП Москвіна Інна Володимирівна. За нашою інформацією, Москвіна є цивільною дружиною директора Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міськради Юрія Сідоренка, навіть незважаючи на те, що чиновник не вносить відомості про неї у свою електронну декларацію”, – пишуть журналісти.

Вони також наводять документи, які свідчать – Москвіна живе у квартирі, що є власністю Сідоренка.

Як відомо, минулого тижня у Харкові активісти кинули заступника Кернеса у сміттєвий бак.

Источник: АНТИКОР

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Banner 468 x 60 px